Olsztyn24
11:13
25 czerwca 2026
Doroty, Łucji
„Kąpiący się zimą” witają 2013 rok
Powitanie Nowego Roku przez członków stowarzyszenia „Kąpiacy się zimą” | Jezioro Krzywe/Plaża Miejska w Olsztynie | 1.01.2013
Autor: Olsztyn24
Zdjęcie 42 z 94
„Kąpiący się zimą” witają 2013 rok