Olsztyn24
17:31
22 czerwca 2026
Jana, Pauliny
Filmy
Wojewoda warmińsko-mazurski Artur Chojecki wyrusza w teren promować „Nową Piątkę”
Opis edytowanego filmu:
Wypowiedź wojewody Artura Chojeckiego przed wyjazdem do Nidzicy w ramach promocji pakietu programów pod nazwą „Nowa Piątka” | Olsztyn, ul. Kopernika | 18.03.2019
Artykuły powiązane z filmem:
» Ruszyła kampania promująca „Piątkę Kaczyńskiego”