Olsztyn24
17:33
22 czerwca 2026
Jana, Pauliny
Filmy
Olsztyńskie Morsy grają z WOŚP
Opis edytowanego filmu:
Członkowie stowarzyszenia „Ludzie kąpiący się zimą” grają w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy | Plaża Miejska w Olsztynie | 9.01.2011
Artykuły powiązane z filmem:
» Morsy też zagrały z WOŚP